Prodejna

Přijďte k nám

na nákup

Nakoupíte sýry, delikatesy, čokoládové pralinky i zdravou výživu.

Čokoládové

Pralinky

Nabízíme čokoládové pralinky značky Valentino Chocolatier. Jedná se o vysoce kvalitní čokoládu vyráběnou jedním z předních belgických producentů. Z nabídky jmenujme například pralinky plněné máslovým, kávovým či lísko-oříškovým krémem, marcipánové pralinky, čokoládové lanýže nebo ovoce máčené v čokoládě.

Nejchutnější dárek pro vaše milé.

Room 1 © Melk
© Melk

 

© Melk
© Melk

Zdravá

Výživa

Zdravá strava je již dnes nedílnou součástí života. Je potřeba si odlehčovat život i stravu. Nabídka produktů zdravé výživy je široká a i tady platí pravidlo ne vše je kvalitní a výživné. Proto jsme se rozhodli zařadit do našeho sortimentu produkty zdravé výživy co nejkvalitnější a především v BIO kvalitě. Dnes si již mnoho lidí začíná uvědomovat, že to jak se cítí, myslí a jedná je velmi závislé také na tom co jedí. U nás mohou nakoupit jak milovníci raw stravy, tak vegetariáni, vegani a jiní milovníci odlehčené stravy. Nedílnou součástí je také nabídka paleta bezlepkových produktů.

Pro tělo jen to nejlepší.

 

Sýrový

Obchod

Sýry jsou naše nejvíc nejoblíbenější, jejich prodejem se zabýváme již 10 let v Sýrovém obchodě ve Zlíně na náměstí Míru. Specializujeme se na goudy z Holandska, ale nabízíme sýry z celé evropy i od lokálních farmářů. Najdete u nás sýry od mladých tvarohových až po staré 3 leté.

Jez sýr, posílíš mír.

Room 1 © Melk
© Melk

 

© Melk
© Melk

Delikátní

Delikatesy

V delikatesách máme široký záběr, již 10 let pro vás hledáme to nejlepší, nasloucháme, surfujeme, objíždíme světové veletrhy i lokální výrobce těch nejdelikátnějsích produktů, ochutnáváme a až poté je zařadíme mezi naše vyvolené dobroty do regálů. Pro Vás.

Pro radost z jídla.

Nakupte si kvalitní potraviny

Ať už jste sportovec, vegan, gurmán nebo řešíte svoji bezlepkovou dietu, ať už sháníte kvalitní sýry na sobotní oslavu nebo jen ovesné vločky na kaši, u nás si vždy vyberete.

A užijte si pohodu v kavárně

Zatím co vám natenko krájíme italskou mortadellu, klidně se posaďte v naší kavárně a vychutnejte si espresso nebo cappuccino. S mandlovým mlékem? Není problém.

 

~ Není kam spěchat, když jste v Melku ~

Naši zákazníci mají hodinu parkování zdarma. A kde zaparkovat? Možností je více, podívejte se na mapu.